KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388531

nr 1738 8531

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, bordsbön. Olja på duk, 36x29 cm, yttermått inklusive ram: 51x55

Kondition: med lagningar

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:27:32